Kolekcia Bohyňa pre všetky bohyne

Ako to všetko začalo...

Naša kolekcia Bohyňa vznikala a rodila sa pomerne dlhý čas... Nie však pre jej dizajn či výrobné procesy, ale preto, že je inšpirovaná šperkami jednej veľmi známej a pomerne drahej šperkárskej značky...Nebudeme ani nechceme tvrdiť, že sme vymysleli štýl či dizajn a privlastňovať si ho za svoj. Šperkami Cartier sme sa inšpirovali, pretože priťahujú pozornosť svojim vzhľadom a tiež aj cenou. :)

Avšak tu sme sa museli zastaviť a premyslieť celý postup ako vyrobiť šperky, ktoré nebudú žiadnou replikou a tak, aby žiadna strana neutrpela a neprišlo k nedorozumeniu.

A tak sme zisťovali, riešili, radili sa z rôznymi inštitúciami, ktoré boli v tomto smere veľmi nápomocné a prišli sme na to, že zmenou dizajnu môžeme vyrobiť naše vlastné šperky bez toho, aby sme zneuctili niekoho prácu... Pretože naším cieľom bolo vytvoriť kolekciu šperkov Bohyňa, ktorá bude dostupná pre všetky tie ženy, dievčatá a dámy, ktoré túžia vlastniť elegantný a zároveň luxusne vypadajúci kúsok šperku a pritom vedieť, že nenosia žiadnu repliku ani "fejk" a tým nepodporujú čierny trh. Naša kolekcia nenesie žiadne skryté detaily, rytie či iné prvky, ktoré sa spájajú s touto populárnou značkou.

Preto sme sa rozhodli, že základom našej kolekcie Bohyňa budú zirkóny po celom obvode náramku, prstienka a náušničiek, ktoré sme nakoniec nechali v tvare C.

Náramok Bohyňa však vychádza z nášho pôvodného náramku Memory, ktorým sme odštartovali našu šperkársku cestu v roku 2015. Dizajn tohto náramku sme ponechali, ale upravili sme ho tak, aby sme doňho mohli vsadiť zirkóniky a upevniť ich tak, aby pevne držali na svojom mieste... Po náramkoch sme pridali prstienky a náušničky. A tu nastala doba skúšania a testovania. Pretože každý kúsok, ktorý zaradíme do ponuky najskôr otestujeme na vlastnej koži, a keď prejde touto skúškou, potom môže uzrieť svetlo sveta a nájsť si svoju majiteľku.

Nie sme továreň, ale maličká dielňa

Nevyrábame šperky, ktorých sú stovky a idú na predajné pulty obchodov. Každý jeden kúsok vyrábame na základe objednávok od našich zákazníkov, preto je čas výroby a dodania trošku dlhší, no napriek tomu veríme, že ak zákazník porozumie našej filozofii, na konci celého procesu ho bude čakať jeho vlastný kúsok, ktorý bol vyrobený s láskou a precíznosťou. Každú jednu objednávku, ktorú prijmeme si veľmi vážime a pristupujeme k nej tak, ako by sme šperk vyrábali pre nás.

 

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru.

 3A8C8185-E496-4130-B28A-FE3B4D09A429