Náušnice Gaia

€55,90 €49,90 €55,90 €68,90 €65,90 €68,90 €58,90 €55,90 €58,90 €47,90 €37,90 €47,90 €40,90 €27,90 €40,90 od €27,90
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Výrobný materiál
Doplnkové gravirovanie
Budeme gravírovať
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Predstavujeme Vám naše prispôsobiteľné náušnice! Noste svoj príbeh podľa seba. Náš najmenší prívesok zavesený na kruhoch, ktorý je taký ľahký a všestranný, že sa určite stane Vašou každodennou ozdobou. Predávané ako pár, prispôsobte si každý krúžok individuálne. Sme zástankyne minimalizmu a tieto náušničky jednoducho patria k tzv. "must have". Oživia každý šatník a budú dokonalým doplnkom k Vášmu každodennému outfitu.

Naše ručne vyrábané náušničky Gaia sme vyšperkovali do dokonalosti a pomenovali sme ich po rímskej bohyni Zeme. Budú Vás zdobiť každý deň bez ohľadu na to, či je bežný, pracovný alebo slávnostný.

Veľkosť náušničiek: 20mm priemer

Veľkosť medailónikov: 9mm

Gravírovanie: je možné si nechať vyraziť čokoľvek, čo si želáte, samozrejme, s ohľadom na veľkosť medailónikov. Napíšte nám prosím do poznámky alebo do emailu či správy na IG/FB s uvedením čísla Vašej objednávky, aby sme si to vedeli priradiť.

Cena gravírovania je 5€/ks. a je započítané v cene. Obojstranné gravírovanie je počítané ako jeden kus. 

Každý jeden šperk vyrábame ručne, na výrobu potrebujeme teda určitý čas. Preto Vás veľmi pekne chceme poprosiť o trpezlivosť, každú jednu objednávku vybavujeme na želanie a venujeme jej čas a pozornosť, aby sme Vám na konci tohto procesu mohli odovzdať Váš vysnívaný šperk. Vyrábame ich z láskou od nás pre Vás, aby Vám mohli robiť radosť každý deň. 

Celý šperk, teda všetky jeho časti sú vyrobené z čistého striebra, plneného 14k zlata a plneného ružového zlata. Našu výrobu sme zdokonalili a vylepšili tak, aby spĺňali najvyššie nároky našich klientov.

Pridali sme špeciálnu povrchovú úpravu, aby šperky boli  vodeodolné, antialergické, nestratili svoju farbu a lesk. Môžete ich preto nosiť neustále.

Naše šperky vyrábame s ohľadom na citlivú a jemnú pokožku, preto Vám žiadne alergické reakcie nehrozia

Malé upozornenie pre záujemkyne!

Náušničky nemáme skladom, vyrábame ich podľa záujmu. Našou víziou nie je mať plný sklad šperkov, ale vyrábať pre Vás na mieru a taký počet, ktorý si okamžite nájde svoju majiteľku.

Kategória: Náušnice