ZADAJ KÓD LETO10 A ZÍSKAJ ZĽAVU 10% NA VŠETKY ŠPERKY!

Náušnice Aurora

Naša dlho očakávaná novinka je na svete. Naše ručne vyrábané náušničky Aurora sme vyšperkovali do dokonalosti a pomenovali sme ich po rímskej bohyni hviezd. Hviezdičky majú veľkosť 14mm a sú zavesené na kruhoch o priemere 20mm. Sme zástankyne minimalizmu a tieto náušničky jednoducho patria k tzv. "must have". Oživia každý šatník a budú dokonalým doplnkom k Vášmu každodennému outfitu.

Náusničky vyrábame z plneného 14k zlata.

Naše šperky vyrábame s ohľadom na citlivú a jemnú pokožku, preto Vám žiadne alergické reakcie nehrozia. Môžete ich nosiť neustále, aj do vody.

Malé upozornenie pre záujemkyne!

Náušničky nemáme skladom, vyrábame ich podľa záujmu a množstva predobjednávok. Našou víziou nie je mať plný sklad šperkov, ale vyrábať pre Vás na mieru a taký počet, ktorý si okamžite nájde svoju majiteľku.

Každý jeden šperk vyrábame ručne, na výrobu potrebujeme teda určitý čas. Preto Vás veľmi pekne chceme poprosiť o trpezlivosť, každú jednu objednávku vybavujeme na želanie a venujeme jej čas a pozornosť, aby sme Vám na konci tohto procesu mohli odovzdať Váš vysnívaný šperk. Vyrábame ich z láskou a úctou od nás pre Vás, aby Vám mohli robiť radosť každý deň.

Skladom
€40
Kategória: Náušnice
Záruka: doživotná