Nezabudnite na zľavový kód OKTOBER15 na uplatnenie zľavy 15%.
Neohodnotené

Prstienok L´amour

Kolekcia Le Soleil prináša v sebe ďalší z kúskov, ktoré si verím, že obľúbite. Prstienok L´amour je výnimočný svojim vzhľadom. Prepletané časti vytvárajú krásny dizajn a vďaka tomu vypadá prstienok na prste extravagantne a luxusne.

Je vyrobený z vysoko-leštenej chirurgickej ocele s prímesou 18k zlata alebo rhodia, vďaka ktorej bude Váš prstienok pevný, odolný, nezájde, ani farba nevybledne či sa neošúcha. Ak ho chcete mať dlhodobo krásne lesklý, stačí ho párkrát do týždňa pretrieť handričkou, napríklad pri pozeraní TV, zaberie Vám to minútku a prstienok bude stále ako nový.

Každý jeden šperk vyrábame ručne, na výrobu potrebujeme teda určitý čas. Preto Vás veľmi pekne chceme poprosiť o trpezlivosť, každú jednu objednávku vybavujeme na želanie a venujeme jej čas a pozornosť, aby sme Vám na konci tohto procesu mohli odovzdať Váš vysnívaný šperk. Vyrábame ich z láskou od nás pre Vás, aby Vám mohli robiť radosť každý deň.

Výroba závisí od množstva objednávok a tým, že všetko je ručná práca, jednotlivé procesy výroby sa nedajú urobiť na počkanie, ani zo dňa na deň. Prosím počítajte preto z dobou dodania zhruba 10 dní.

Veľkosť
Farebné prevedenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
€28,99
Kategória: Prstienky

AKO SI SPRÁVNE VYBRAŤ VELKOSŤ

Veľkosť prstienka si zvolíte veľmi jednoducho. Používame tieto najčastejšie metódy:

1. metóda
Pri meraní SILNO zatiahnuť na prste merací prúžok – stačí na to kúsok papierového pásika, ktorý si odstrihneme o šírke približne 2-3 mm a s dĺžkou cca 10 cm. Obmotajte si pásik okolo toho prsta, kde budete prstienok nosiť a tam kde sa pretnú obe strany naznačte perom čiarku. Priložte k metru alebo pravítku a dĺžka, ktorú ste namerali, zodpovedá veľkosti prstienka.

 

Ten, kto má na prstoch väčšie kĺby, by mal brať ohľad aj na to, že prsteň bude potrebné prevliecť cez kĺb.
61D6EF74-F08A-434A-A796-AF1AA91FD5542. Metóda
Máte už prsteň, ktorý Vám vyhovuje? Tak máte dve možnosti, zmerať si vnútorný obvod prstienka alebo vnútorný priemer prstienka.

Vnútorný obvod v mm: 
Na meranie použite papierový pásik a s jeho pomocou zmerajte vnútorný obvod Vášho prsteňa, ktorý momentálne nosíte. Ak je vnútorný obvod 56 mm, tak Vaša veľkosť prsteňa je 56. 

Vnútorný priemer v mm: priemer prsteňa zistíte jednoducho jeho obkreslením na papier a zmeraním priemeru kruhu, ktorý Vám vznikol. Obkresliť je potrebné vnútro prsteňa.