Nezabudnite na zľavový kód OKTOBER15 na uplatnenie zľavy 15%.
Neohodnotené

Prstienok Cercle de la vie

Prstienok jednoduchého avšak veľmi elegantného a štýlového prevedenia v tvare kruhu sme nazvali ako inak ako "kruh života". Má to symbolický význam, nakoľko všetko, čo zo seba odovzdáme sa nám časom opäť vráti späť, v možno inej podobe, ale ako sa hovorí, c´est la vie... alebo život je raz taký.

Tento okrúhly prstienok však veríme bude pre Vás symbolizovať iba tie pozitívne veci a robiť Vám radosť pri nosení.

Je vyrobený z vysoko-leštenej chirurgickej ocele v prevedení 18k zlato alebo rhodium. Ochranná povrchová vrstva, ktorú sme vylepšili tak, aby zabezpečila jeho dlho-trvácnosť a krásny lesk.

Prstienok je pevný, nemusíte sa obávať, že by ste ho nechtiac ohli či čosi podobné. Oceľ je veľmi odolný materiál, prstienok aj vďaka tomu pôsobí elegantne a luxusne a pritom zachováva jemné línie, ktoré pôsobia na prste veľmi žensky.

Vyrábame ho v troch veľkostiach, ktoré sú najčastejšie a najpoužívanejšie.

Každý jeden šperk vyrábame ručne, na výrobu potrebujeme teda určitý čas. Preto Vás veľmi pekne chceme poprosiť o trpezlivosť, každú jednu objednávku vybavujeme na želanie a venujeme jej čas a pozornosť, aby sme Vám na konci tohto procesu mohli odovzdať Váš vysnívaný šperk. Vyrábame ich z láskou od nás pre Vás, aby Vám mohli robiť radosť každý deň.

Výroba závisí od množstva objednávok a tým, že všetko je naša ručná práca, jednotlivé procesy výroby sa nedajú urobiť na počkanie, ani zo dňa na deň. Prosím počítajte preto z dobou dodania zhruba 10 dní.

Veľkosť
Farebné prevedenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
€26,99
Kategória: Prstienky

AKO SI SPRÁVNE VYBRAŤ VELKOSŤ

Veľkosť prstienka si zvolíte veľmi jednoducho. Používame tieto najčastejšie metódy:

1. metóda
Pri meraní SILNO zatiahnuť na prste merací prúžok – stačí na to kúsok papierového pásika, ktorý si odstrihneme o šírke približne 2-3 mm a s dĺžkou cca 10 cm. Obmotajte si pásik okolo toho prsta, kde budete prstienok nosiť a tam kde sa pretnú obe strany naznačte perom čiarku. Priložte k metru alebo pravítku a dĺžka, ktorú ste namerali, zodpovedá veľkosti prstienka.

 

Ten, kto má na prstoch väčšie kĺby, by mal brať ohľad aj na to, že prsteň bude potrebné prevliecť cez kĺb.
61D6EF74-F08A-434A-A796-AF1AA91FD5542. Metóda
Máte už prsteň, ktorý Vám vyhovuje? Tak máte dve možnosti, zmerať si vnútorný obvod prstienka alebo vnútorný priemer prstienka.

Vnútorný obvod v mm: 
Na meranie použite papierový pásik a s jeho pomocou zmerajte vnútorný obvod Vášho prsteňa, ktorý momentálne nosíte. Ak je vnútorný obvod 56 mm, tak Vaša veľkosť prsteňa je 56. 

Vnútorný priemer v mm: priemer prsteňa zistíte jednoducho jeho obkreslením na papier a zmeraním priemeru kruhu, ktorý Vám vznikol. Obkresliť je potrebné vnútro prsteňa.