Nezabudnite na zľavový kód na 15% zľavu. SEPTEMBER15 zadaj v košíku…
Neohodnotené

Prívesok srdiečko Ruby

Ruby Hearts

Sme nesmierne rady, že Vám môžeme predstaviť našu ďaľšiu novinku a to srdiečka RUBY, ktoré sme spravili s upraveným pokriveným povrchom. Srdiečka krásne vyniknú, ale stále pôsobia žensky a minimalisticky.

Dávame možnosť a priestor aj tým zákazníčkam, ktoré nemajú záujem o gravírovanie. Preto si ich môžete vybrať aj samostatne bez gravírovania. Každý kúsok je jedinečný, pretože nerovný povrch robíme ručne a vďaka pokrivenému povrchu sa svetlo na ňom láme a krásne žiari.

Gravírovanie, ktoré si prípadne zvolíte, bude tzv. vyrazené do materiálu, čím krásne vynikne a bude pôsobiť jedinečne a originálne. Odporúčame zvoliť jednoduchý text, dátum, iniciály alebo symbol, ktorý si môžete vybrať z našej ponuky.

Táto kolekcia šperkov je pre nás veľmi výnimočná, nakoľko hlavný výrobný materiál je striebro plnené 14k zlatom. Povrch je ešte upravený galvanizáciou, čo znamená, že šperk Vám vydrží dlhodobo krásny lesklý ako nový. Vďaka procesu výroby sme zvýšili kvalitu a trvácnosť šperkov. Áno môžete s ním aj do vody. :)

Každý jeden šperk vyrábame ručne, na výrobu potrebujeme teda určitý čas. Preto Vás veľmi pekne chceme poprosiť o trpezlivosť, každú jednu objednávku vybavujeme na želanie a venujeme jej čas a pozornosť, aby sme Vám na konci tohto procesu mohli odovzdať Váš vysnívaný šperk. Vyrábame ich z láskou od nás pre Vás, aby Vám mohli robiť radosť každý deň.

Výroba závisí od množstva objednávok a tým, že všetko je naša ručná práca, jednotlivé procesy výroby sa nedajú urobiť na počkanie, ani zo dňa na deň. Prosím počítajte preto z dobou dodania zhruba 21 dní.

D75A2171-63C7-404D-BB13-9827BC3EFD62

Gravirovanie
Typ srdiečka
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
€42 €45 €40 €43 od €40
Kategória: Memory retiazky
Záruka: doživotná

INFORMÁCIE:

Veľkosť srdiečka: 13x11mm

Materiál: striebro s prímesou 18k zlata

Dĺžka retiazky: 40/45/50 cm

Gravírovanie: áno

Povrch: upravený, hladký