Odtlačok v srdci

€66,90 €66,90 €69,90 €69,90 €66,90 €69,90 €69,90 €69,90 €66,90 €66,90 €69,90 €69,90 od €66,90
Odosielame do 7-10dní Odosielame do 7-10dní Odosielame do 7-10dní Odosielame do 7-10dní Odosielame do 7-10dní Odosielame do 7-10dní Odosielame do 7-10dní Odosielame do 7-10dní Odosielame do 7-10dní Odosielame do 7-10dní Odosielame do 7-10dní Odosielame do 7-10dní Zvoľte variant
Výrobný materiál
Budeme gravírovať
Typ prívesku
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Klasika sa jednoducho nezaprie. S príveskom v tvare krúžku nikdy nič nepokazíte a na krku bude vypadať elegantne a minimalisticky. Prívesok je vhodný na akúkoľvek príležitosť a s vlastným gravírovaním sa stane jedinečný a originálny.

Tento medailónik som vyhradila špeciálne pre tie zákazníčky, ktoré si želáte mať na šperku odtlačok - Váš, Vášho dieťatka, manžela, priateľa či kohokoľvek, kto je Vám blízky. Môžete si nechať gravírovať odtlačok ruky, nohy či prsta. Do medailónika si okrem toho máte možnosť doplniť aj text - meno, dátum, nápis či jednoduchý symbol.

Pri mojej práci so šperkami sa často stretávam s touto požiadavkou, gravírovať odtlačky. Tieto šperky nesú v sebe niečo veľmi osobné a zároveň jedinečné, pretože zákazníčka má istotu, že nikto iný rovnaký šperk mať nebude.

Veľkosť medailonika: 15mm

Gravírovanie: Napíšte prosím do poznámky detaily textu, ak text nebudete požadovať prosím odtlačky mi zašlite do emailu či správy na IG/FB. Prosím odtlačky odfoťte tak, aby na fotke okrem papiera a odtlačkov nebolo nič iné. Priblížte fotoaparát toľko, koľko Vám dovolí zaostriť a odfoťte. Ja si následne fotku upravím tak, aby odtlačky na medailóniku vynikli a boli ako živé.

Celý šperk, teda všetky jeho časti sú vyrobené z čistého striebra pripadne s prímesami čistého 18k žltého a ružového zlata. Našu výrobu sme zdokonalili a vylepšili tak, aby spĺňali najvyššie nároky našich klientov.

Pridali sme špeciálnu povrchovú úpravu, aby šperky boli  vodeodolné, antialergické, nestratili svoju farbu a lesk. Môžete ich preto nosiť neustále.

Každý jeden šperk vyrábame ručne, na výrobu potrebujeme teda určitý čas. Preto Vás veľmi pekne chceme poprosiť o trpezlivosť, každú jednu objednávku vybavujeme na želanie a venujeme jej čas a pozornosť, aby sme Vám na konci tohto procesu mohli odovzdať Váš vysnívaný šperk. Vyrábame ich z láskou od nás pre Vás, aby Vám mohli robiť radosť každý deň.

Výroba závisí od množstva objednávok a tým, že všetko je naša ručná práca, jednotlivé procesy výroby sa nedajú urobiť na počkanie, ani zo dňa na deň.

Kategória: Memory retiazky