ZADAJ KÓD LETO10 A ZÍSKAJ ZĽAVU 10% NA VŠETKY ŠPERKY!

Memory prívesok Classic platnička

Každý jeden šperk vyrábame ručne, na výrobu potrebujeme teda určitý čas. Preto Vás veľmi pekne chceme poprosiť o trpezlivosť, každú jednu objednávku vybavujeme na želanie a venujeme jej čas a pozornosť, aby sme Vám na konci tohto procesu mohli odovzdať Váš vysnívaný šperk. Vyrábame ich z láskou od nás pre Vás, aby Vám mohli robiť radosť každý deň.

Pri objednávke, kde budete zadávať svoje údaje je kolónka “Poznámka pre predajcu”. Tam môžete napísať svoju predstavu. My sa po obdržaní Vašej objednávky s Vami skontaktujeme a pripadne si doplníme ďalšie informácie, ktoré budeme potrebovať. Pripravíme Vam náhľad a následne ak bude všetko v poriadku, pustime sa do výroby. Ďalšou možnosťou je, že nás kontaktujete cez správu na FB alebo IG. Vyhľadáte si nás pomocou názvu @mombossy.

Výrobný materiál
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
€28,99 €29,99 €30,99 od €28,99
Kategória: Memory retiazky
Záruka: doživotná

Dátum narodenia, svadby, mená, názvy, mottá či fotky alebo odtlačky ručičiek, nožičiek či prstov vašich detičiek alebo iných členov rodiny. Všetko čo vo Vás vyvolá spomienky a úsmev na perách pri pohľade na prívesok, ktorý budete mat neustále pri sebe.

Retiazka a prívesok sú vyrobené z antialergickej chirurgickej ocele a povrch je upravený v troch prevedeniach: zlatá, strieborná a ružové zlato. Úprava nie je iba povrchová, ale priamo spracovaná v oceli a to pridaním prímesy 18k zlata alebo ružového zlata.

VÝHODY chirurgickej ocele:

  • Neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé kovy, ktoré vyvolávajú alergie
  • je krásne lesklá
  • nezachádza ani nestráca svoju farbu
  • Je odolná a pevná