Nezabudnite na zľavový kód na 15% zľavu. SEPTEMBER15 zadaj v košíku…
1 hodnotenie

Kolekcia Nakresli mi

Našu kolekciu Mama sme rozšírili a doplnili o ďalšie krásne prívesky, tentokrát dostali názov Nakresli mi. Ide o kolekciu, ktorá uchováva krásne kresbičky Vašich detičiek. Vďaka hĺbkovému vyrytiu vydržia navždy a Vy si tak uchováte tieto momenty a spomienky stále živé.

Obrázok či kresbičku nám môžete poslať emailom po odoslaní objednávky na bossymomy@gmail.com alebo ak máte účet na FB či IG, nájdete nás podľa @mombossy. My si obrázok upravíme a pošleme možnosti na schválenie. Až po Vašom odsúhlasení sa pustíme do práce.

Každý jeden šperk vyrábame ručne, na výrobu potrebujeme teda určitý čas. Preto Vás veľmi pekne chceme poprosiť o trpezlivosť, každú jednu objednávku vybavujeme na želanie a venujeme jej čas a pozornosť, aby sme Vám na konci tohto procesu mohli odovzdať Váš vysnívaný šperk. Vyrábame ich z láskou od nás pre Vás, aby Vám mohli robiť radosť každý deň.

Veľkosť medailónika si môžete zvoliť podľa Vášho priania a tiež aj dĺžku retiazky, všetko si navolíte nižšie v objednávke. Medailóniky vyrábame zo striebra alebo podľa farebného prevedenia zo striebra plneného 14k zlatom.

Výroba závisí od množstva objednávok a tým, že všetko je naša ručná práca, jednotlivé procesy výroby sa nedajú urobiť na počkanie, ani zo dňa na deň. Prosím počítajte preto z dobou dodania zhruba 15 dní.

Výrobný materiál
Obojstranné gravírovanie
Veľkosť medailónika
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
€45 €50 €40 €45 €30,90 €30,90 €29,90 €29,90 €55 €60 €50 €55 €30,90 €30,90 €29,90 €29,90 od €29,90
Kategória: Memory retiazky
Záruka: doživotná