Nezabudnite na zľavový kód NOVEMBER15 na uplatnenie zľavy 15%.

Floating zircone

Tento kúsok budete milé naše zákazníčky milovať. Teda dúfame, že áno. :) Je to totiž jeden minimalistický, jemný, ale napriek tomu okúzľujúci šperk, ktorý sa bude krásne vynímať na Vašej pokožke. Názov sme vymysleli spontánne, keď sme zavesili zirkónik na retiazku, pripadal nám, akoby jemne plával. A tak vznikol "Plávajúci zirkónik". Retiazka je jemná, preto zirkónik vypadá, akoby ho nič nedržalo. Chceli sme, aby šperk vypadal veľmi jemne a vytvorili sme ho pre všetky ženy, ktoré majú rady jemné, ale rafinované kúsky, ktoré doplnia celkový vzhľad a zároveň nebudú rušiť iné kúsky šperkov.

Veľkosť zirkónika je 5mm, retiazka má celkovú dĺžku 43cm, je prispôsobiteľná, takže si ju môžete skrátiť alebo predĺžiť ako sa Vám bude práve páčiť.

Celý šperk je vyrobený z chirurgickej ocele, buď je úprava bez prímesi, teda čistá - strieborná alebo s prímesami 14k zlata. Pre naše zákazníčky to znamená, že si môžu vybrať, ktoré prevedenie im vyhovuje viac a zároveň môžu byť bez obáv, pretože naše šperky sú vodeodolné, časom nezmenia farbu ani nezájdu. a ako bonus ma oceľ jednu vynikajúcu vlastnosť a to tú, že je antialergická, odolná a nevyžaduje prílišnú údržbu.

Malé upozornenie pre záujemkyne!

Každý jeden šperk vyrábame ručne, na výrobu potrebujeme teda určitý čas. Preto Vás veľmi pekne chceme poprosiť o trpezlivosť, každú jednu objednávku vybavujeme na želanie a venujeme jej čas a pozornosť, aby sme Vám na konci tohto procesu mohli odovzdať Váš vysnívaný šperk. Vyrábame ich z láskou od nás pre Vás, aby Vám mohli robiť radosť každý deň.

Výroba závisí od množstva objednávok a tým, že všetko je naša ručná práca, jednotlivé procesy výroby sa nedajú urobiť na počkanie, ani zo dňa na deň. Prosím počítajte preto z dobou dodania zhruba 18 dní.

Výrobný materiál
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Zvoľte variant
€27,54
Kategória: Memory retiazky
AD460639 348F 46BD A578 A929A88CBE5D
Novinka