Nakresli mi

€65,90 €55,90 €55,90 €55,90 €70,90 €60,90 €60,90 €60,90 od €55,90
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Výrobný materiál
Gravirovanie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Našu krásnu ponuku sme rozšírili a doplnili o ďalšie krásne prívesky, tentokrát dostali názov Nakresli mi. Ide o kolekciu, ktorá uchováva kresbičky Vašich detičiek či vlastnoručné nápisy alebo špeciálne obrázky, ktoré nepatria k základným symbolom, ktoré bežne pri gravírovaní používame. Vďaka hĺbkovému vyrytiu vydržia navždy a Vy si tak uchováte tieto momenty a spomienky stále živé.

Obrázok či kresbičku nám môžete poslať emailom po odoslaní objednávky na bossymomy@gmail.com alebo ak máte účet na FB či IG, nájdete nás podľa @mombossy. My si obrázok upravíme a pošleme možnosti na schválenie. Až po Vašom odsúhlasení sa pustíme do práce.

Každý jeden šperk vyrábam ručne, na výrobu potrebujem teda určitý čas. Preto Vás veľmi pekne chcem poprosiť o trpezlivosť, každú jednu objednávku vybavujem na želanie a venujeme jej čas a pozornosť, aby som Vám na konci tohto procesu mohla odovzdať Váš vysnívaný šperk. Vyrábam ich z láskou odo mňa pre Vás, aby Vám mohli robiť radosť každý deň.

Šperk je vyrobený z kvalitného čistého striebra, prípadne s prímesou 18k jemného žltého a ružového zlata.

Špeciálna povrchová úprava zabezpečí, aby šperky boli  vodeodolné, antialergické, nestratili svoju farbu a lesk. Môžete ich preto nosiť neustále.

Veľkosť prívesku: 15mm priemer

Vlastnosti prívesku: antialergický, vodeodolný, nečernie a nestráca lesk. Je vhodný aj pre citlivú pokožku.

 

Kategória: Memory retiazky
Záruka: 2 roky