Novinka Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Kolekcia Nakresli mi

 

Našu kolekciu Mama sme rozšírili a doplnili o ďalšie krásne prívesky, tentokrát dostali názov Nakresli mi. Ide o kolekciu, ktorá uchováva krásne kresbičky Vašich detičiek. Vďaka hĺbkovému vyrytiu vydržia navždy a Vy si tak uchováte tieto momenty a spomienky stále živé.

Obrázok či kresbičku nám môžete poslať emailom po odoslaní objednávky na bossymomy@gmail.com alebo ak máte účet na FB či IG, nájdete nás podľa @mombossy. My si obrázok upravíme a pošleme možnosti na schválenie. Až po Vašom odsúhlasení sa pustíme do práce.

Každý jeden šperk vyrábame ručne, na výrobu potrebujeme teda určitý čas. Preto Vás veľmi pekne chceme poprosiť o trpezlivosť, každú jednu objednávku vybavujeme na želanie a venujeme jej čas a pozornosť, aby sme Vám na konci tohto procesu mohli odovzdať Váš vysnívaný šperk. Vyrábame ich z láskou od nás pre Vás, aby Vám mohli robiť radosť každý deň.

Veľkosť medailónika si môžete zvoliť podľa Vášho priania a tiež aj dĺžku retiazky, všetko si navolíte nižšie v objednávke. Medailóniky vyrábame zo striebra alebo podľa farebného prevedenia zo striebra plneného 14k zlatom.

Výroba závisí od množstva objednávok a tým, že všetko je naša ručná práca, jednotlivé procesy výroby sa nedajú urobiť na počkanie, ani zo dňa na deň. Prosím počítajte preto z dobou dodania zhruba 21 dní.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom
Výrobný materiál
Obojstranné gravírovanie
Veľkosť medailónika
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€42 €45 €38 €40 €52 €58 €50 €54 od €38
   
Kód tovaru 671/STR 671/STR3 671/STR2 671/STR4 671/ANO 671/ANO2 671/NIE 671/NIE2 Zvoľte variant
Značka BossyMommy ručná výroba
Kategória Kolekcia Mama
Záruka doživotná
 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.