NOVINKA! Náramok Bohyňa na štýl Cartier nájdete v sekcii "Memory náramky".
Neohodnotené

Náramok La Lumiére

Náramok tvarovaný do oválnych obručí na konci ktorých žiari jedna vykladaná zirkonikmi Cubic zirkonia. Sú pevno uchytené v kove, takže sa nemusíte obávať vypadnutia. Tento malý detail robí z retiazky elegantný a luxusný kúsok, ktorý by nemal chýbať v šatníku žiadnej ženy.

 Náramok je vyrobený z vysoko-leštenej chirurgickej ocele s prímesou 18k zlata a v striebornej verzii s úpravou rhodia. Povrchovú ochrannú úpravu sme ešte zdokonalili tak, aby Vám náramok vydržal dlhodobo krásny a lesklý. Náramok má regulovateľnú veľkosť, teda aj žena s menším obvodom zápästia ho môže pohodlne nosiť. Jeho veľkosť sme stanovili, aby pasoval na väčšinu ženského zápästia, teda od 15 cm do 18,5 cm.

Každý jeden šperk vyrábame ručne, na výrobu potrebujeme teda určitý čas. Preto Vás veľmi pekne chceme poprosiť o trpezlivosť, každú jednu objednávku vybavujeme na želanie a venujeme jej čas a pozornosť, aby sme Vám na konci tohto procesu mohli odovzdať Váš vysnívaný šperk. Vyrábame ich z láskou od nás pre Vás, aby Vám mohli robiť radosť každý deň.

Výroba závisí od množstva objednávok a tým, že všetko je naša ručná práca, jednotlivé procesy výroby sa nedajú urobiť na počkanie, ani zo dňa na deň. Prosím počítajte preto z dobou dodania zhruba 10 dní.

Le Soleil kolekcia

Jej názov je odvodený od slova "slnko", pretože všetky kúsky sú vďaka vysoko leštenému povrchu žiarivé ako lúče slnka. Navyše slnečné lúče dobíjajú energiou a pozitívnou náladou, čo sme sa snažili dosiahnuť aj tu. Akýkoľvek kúsok z tejto kolekcie má vyvolať príjemné pocity, aké dokáže cítiť iba žena, ktorá miluje šperky, rada sa zdobí a cíti sa krásne.

Pre nás je výnimočná každá žena, ktorá vie o sebe, že je krásna a tým nemyslíme iba vonkajšiu krásu. Tá je časom pominuteľná. Máme na mysli krásu, ktorá je v každej jednej z nás, pretože všetky sme istým spôsobom jedinečné. A my sme chceli touto kolekciou našu ženskosť podčiarknuť a ukázať ju.

Táto kolekcia šperkov sa úplne líši od toho, čo sme doteraz vyrobili. Je extravagantnejšia, nápaditejšia, no stále ženská a elegantná. A keďže chceme zachovať originalitu a výnimočnosť, rozhodli sme sa, že bude limitovaná a obmedzená na predaj iba do určitého času.

 

Veríme, že si nájde svoje majiteľky, ktoré ju budú nosiť s radosťou...

 

Farebné prevedenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Zvoľte variant
€45,90
Kategória: Kolekcia Le Soleil