NOVINKA! Náramok Bohyňa na štýl Cartier nájdete v sekcii "Memory náramky".
Neohodnotené

Náramok Des Rayons

Náramok Des Rayons je unikátny svojim spracovaním a prevedením. Je vyrobený z vysoko-leštenej chirurgickej ocele v prevedení 18k zlato a rhodium. Spojili sme to najkvalitnejšie a vznikol z toho tento rafinovane tvarovaný náramok, ktorý sa hodí či už k ležérnemu, elegantnému či športovému štýlu. Či už ste v práci, s kamarátkami na kavičke alebo s deťmi vonku či na dovolenke, náramok bude určite skvelý doplnok, ktorý nikto neprehliadne.

Navyše Vám nespôsobí žiadne alergické reakcie. Nemusíte sa obávať žiadneho vyblednutia, zošúchania či oxidácii. Vďaka vysoko-kvalitnému materiálu akým oceľ je, ďalej spracovaniu a povrchovej úprave bude dlhodobo krásny a lesklý.

Náramok je veľmi pevný a odolný, na zápästí vypadá elegantne a luxusne a pritom má jednoduché a čisté línie, ktorými nič nepokazíte.

Veľkosť náramku v najširšej časti je 6cm, čo zodpovedá obvodu zápästia od 15cm do 18cm. Nemusíte sa obávať, že by Vám spadol či zošmykol sa. Jeho tvar a vyhotovenie sú navrhnuté tak, aby na ruke krásne držal.

 

Každý jeden šperk vyrábame ručne, na výrobu potrebujeme teda určitý čas. Preto Vás veľmi pekne chceme poprosiť o trpezlivosť, každú jednu objednávku vybavujeme na želanie a venujeme jej čas a pozornosť, aby sme Vám na konci tohto procesu mohli odovzdať Váš vysnívaný šperk. Vyrábame ich z láskou od nás pre Vás, aby Vám mohli robiť radosť každý deň.

Výroba závisí od množstva objednávok a tým, že všetko je naša ručná práca, jednotlivé procesy výroby sa nedajú urobiť na počkanie, ani zo dňa na deň. Prosím počítajte preto z dobou dodania zhruba 10 dní.

Farebné prevedenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Zvoľte variant
€44,72
Kategória: Kolekcia Le Soleil