NOVINKA! Náramok Bohyňa na štýl Cartier nájdete v sekcii "Memory náramky".
Neohodnotené

Náramok Chaine

Ďalší náramok z našej kolekcie Le Soleil jednoducho nazvaný Chaine podľa svojho tvaru a prevedenia. Tento obručový náramok je vyrobený ako inak a opäť z antialergickej vysoko-leštenej chirurgickej ocele v prevedeni 18k zlato a rhodium. V tejto kolekcii spájame to najkvalitnejšie s technológiami výroby tak, aby ste sa mohli dlhodobo tešiť z krásnych šperkov. Teda vyblednutie, strata farby či oxidácia nehrozia.

Celý náramok je pevné prevedenie, teda samotné oká sa nehýbu a sú prepojené. Nasádzanie je veľmi jednoduché, jednoducho si ho navlečiete na ruku cez priestor, ktorý má otvor približne 3cm a teda je vhodný na ženské zápästie od 15cm do 18cm.

Nemusíte sa obávať, že by Vám vykĺzol alebo spadol. Jeho pevná konštrukcia Vám sadne na ruku a môžete s ňou aj triasť, náramok nespadne. Konce obruče sú jemne opracované, preto Vám nehrozí ani žiadne poranenie.

 

Každý jeden šperk vyrábame ručne, na výrobu potrebujeme teda určitý čas. Preto Vás veľmi pekne chceme poprosiť o trpezlivosť, každú jednu objednávku vybavujeme na želanie a venujeme jej čas a pozornosť, aby sme Vám na konci tohto procesu mohli odovzdať Váš vysnívaný šperk. Vyrábame ich z láskou od nás pre Vás, aby Vám mohli robiť radosť každý deň.

Výroba závisí od množstva objednávok a tým, že všetko je naša ručná práca, jednotlivé procesy výroby sa nedajú urobiť na počkanie, ani zo dňa na deň. Prosím počítajte preto z dobou dodania zhruba 10 dní.

Farebné prevedenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Zvoľte variant
€41,25
Kategória: Kolekcia Le Soleil