NOVINKA! Náramok Bohyňa na štýl Cartier nájdete v sekcii "Memory náramky".
Neohodnotené

Náramok Callisto

Náramok Callisto je ďalším z kúskov kolekcie Le Soleil. Jeho dizajn a prepracovanie má elegantný vzhľad a je originálnym kúskom, ktorým určite nič nepokazíte. Náramok je zvrchu prepletený a silno spojený oválnymi časťami, ktoré sú ukončené jemne zaoblenými otvorenými koncami, ktoré si ľahko prevlečiete na ruku. Je vyrobený z chirurgickej ocele s prímesou 18k zlata, ochranná povrchová vrstva je urobená tak, aby Vám slúžil a zdobil Vás po dlhý čas a tým myslíme, že ak si ho zabudnete zložiť pred sprchovaním napríklad, náramku to neublíži.

Navyše Vám nespôsobí žiadne alergické reakcie. Nemusíte sa obávať žiadneho vyblednutia, zošúchania či oxidácii. Vďaka vysoko-kvalitnému materiálu akým oceľ je, ďalej spracovaniu a povrchovej úprave bude dlhodobo krásny a lesklý.

Veľkosť náramku v najširšej časti je 5,5 cm, čo zodpovedá obvodu zápästia od 15 cm do 17 cm. Nemusíte sa obávať, že by Vám spadol či zošmykol sa. Jeho tvar a vyhotovenie sú navrhnuté tak, aby na ruke krásne držal.

 

Každý jeden šperk vyrábame ručne, na výrobu potrebujeme teda určitý čas. Preto Vás veľmi pekne chceme poprosiť o trpezlivosť, každú jednu objednávku vybavujeme na želanie a venujeme jej čas a pozornosť, aby sme Vám na konci tohto procesu mohli odovzdať Váš vysnívaný šperk. Vyrábame ich z láskou od nás pre Vás, aby Vám mohli robiť radosť každý deň.

Výroba závisí od množstva objednávok a tým, že všetko je naša ručná práca, jednotlivé procesy výroby sa nedajú urobiť na počkanie, ani zo dňa na deň. Prosím počítajte preto z dobou dodania zhruba 10 dní.

Skladom
€30,05
Kategória: Kolekcia Le Soleil