Novinka Zväčšiť
  • 1 z 12
 

Infinity Love

 

Takto sme nazvali náš další kúsok z kolekcie šperkov. Názov “Infinity love” sme zvolili zámerne, nakoľko retiazka ma tvar “nekonečna” a ma vyjadrovať nekončiacu lásku k tým alebo k tomu, koho meno/mená sú na retiazke zvečnené.

Znak “nekonecno” však nemusí byť iba láska k svojim najbližším. Retiazkou môžete vyjadrit svoje pocity k čomukoľvek, čo je pre Vás dôležité a ma nesmiernu hodnotu.

Retiazky sú vyrobené zo striebra a najnovšie sme pridali aj chirurgickú oceľ a majú povrchové úpravy 18k zlata. Zmestia sa na ňu až 4 mená a v prípade výroby iba jedného mena môže byt nápis v strede.

Malé upozornenie pre záujemkyne!

Každý jeden šperk vyrábame ručne, na výrobu potrebujeme teda určitý čas. Preto Vás veľmi pekne chceme poprosiť o trpezlivosť, každú jednu objednávku vybavujeme na želanie a venujeme jej čas a pozornosť, aby sme Vám na konci tohto procesu mohli odovzdať Váš vysnívaný šperk. Vyrábame ich z láskou od nás pre Vás, aby Vám mohli robiť radosť každý deň.

Výroba závisí od množstva objednávok a tým, že všetko je naša ručná práca, jednotlivé procesy výroby sa nedajú urobiť na počkanie, ani zo dňa na deň. Prosím počítajte preto z dobou dodania zhruba 21 dní.

Gravírovanie nám môžete napísať do poznámky, ktorú nájdete pri vypĺňaní Vašich údajov o doručení alebo nám môžete napísať správu na IG či FB. Spolu preberieme dizajn gravírovania a po Vašom schválení sa pustíme do práce.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom
Výrobný materiál
Farebné prevedenie
Doplnkové gravírovanie z druhej strany prívesku
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€43 €40 €45 €42 €30 €28 €33 €31 od €28
   
Kód tovaru 507/STR 507/STR4 507/STR2 507/STR5 507/ANO 507/NIE 507/ANO2 507/NIE2 Zvoľte variant
Značka handmade produkt
Kategória Infinity Love
Záruka doživotná
 


 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.