Značka: handmade produkt

Memory bracelets

€35,50
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Výrobný materiál
Prevedenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Kategória: Memory náramky
Záruka: doživotná

Dovoľte mi prosím predstaviť Vam tieto úžasné “Memory bracelets” kolekcia “Klik”. Prečo “Klik”? Jednoducho preto, že ich zapínanie je na klik. Náramok je po celom svojom obvode rovnako veľký. Na ruke vypada veľmi elegantne, je pevný, odolný a krásne sa leskne. Môžete ich mať v troch farebných prevedeniach: postriebrený, pozlatený 18k zlatom a ružovým zlatom.

Tieto náramky dostali názov “Memory” pretože nesú v sebe určitú spomienku, udalosť či posolstvo vygravirované priamo na náramok osoby, ktorá ich nosí. 

Je vyrobený z antialergickej chirurgickej ocele, ktorá nespôsobuje žiadne reakcie na pokožke. Sama som toho dôkazom, nakoľko mám alergiu na šperky a jedine chirurgická oceľ mi nespôsobuje potiaže.

Vlastnosti ocele

  • Je antialergická
  • pevná a odolná voči vonkajším vplyvom a poškrabaniu
  • krasne sa leskne 
  • nešedne a nezachádza
  • netreba ju špeciálne čistiť, stačí voda a mydlo

Gravírovanie na prianie

Náramky sú špecifické práve tým, že majú v sebe vygravirovanú časť svojho nositeľa. Môžete si zvoliť čokoľvek, čo si prajete mat na naramku zvečnené. Sme trosku limitovaní čo sa týka vrchnej časti naramku v jednej línii a to počtom znakov (max.20), ale vždy to vieme vymyslieť tak, aby sa na náramok vošlo všetko čo si prajete.

co vsetko si mozem nechat vygravirovat?

Čokoľvek čo si prajete. Mená, znaky, dátumy, iniciály, znamenia zverokruhu... je iba na Vás, čo má náramok obsahovať a aké posolstvo má niesť.

Ako dlho trvá výroba?

Výroba závisí od množstva objednávok a tým, že všetko je naša ručná práca, jednotlivé procesy výroby sa nedajú urobiť na počkanie, ani zo dňa na deň. Prosím počítajte preto z dobou dodania zhruba 15 dní.

Kde mám napisať čo si prajem na náramku?

Na konci objednávacieho formuláru sa nachádza kolónka doplňujúcich informácií, kde napíšete čo si prajete. A nezabudnite nám nechať obvod Vášho zápästia. Po doručení Vašej objednávky sa s Vami skontaktujem a prejdeme spolu detaily, aby bol náramok podľa Vašich predstav.

Máte ďalšie otázky? Kľudne nás kontaktujte telefonicky 0904603984 alebo mailom na bossymomy@gmail.com.