Novinka Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Náramok Mini krúžok Zola

 

Kruh je považovaný za dokonalý tvar, symbolizujúci pôvod života. Nemá začiatok ani koniec, preto predstavuje symbol večnosti, boha a jednoty. Často je chápaný aj ako nekonečno, podobne ako náš vesmír. Predstavuje symbol ženskosti, ženskej energie, ducha a sily.

Mini krúžok vyrábame vo veľkosti 13mm. Retiazku sme ešte ozdobili jemným kryštálom Cubic Zirkonia. Materiál, ktorý používame pri výrobe je plnené 14k zlato a povrch je starostlivo opracovaný tak, aby mu neprekážala voda. Teda môžete ho nosiť neustále.

Minimalistický vzhľad krúžku na zápästí pôsobí veľmi žensky, jemne a elegantne. Originálnym si ho vytvoríte vďaka gravírovaniu, ktoré odporúčame jednoduché a krátke.

Každý jeden šperk vyrábame ručne, na výrobu potrebujeme teda určitý čas. Preto Vás veľmi pekne chceme poprosiť o trpezlivosť, každú jednu objednávku vybavujeme na želanie a venujeme jej čas a pozornosť, aby sme Vám na konci tohto procesu mohli odovzdať Váš vysnívaný šperk. Vyrábame ich z láskou od nás pre Vás, aby Vám mohli robiť radosť každý deň.

Výroba závisí od množstva objednávok a tým, že všetko je naša ručná práca, jednotlivé procesy výroby sa nedajú urobiť na počkanie, ani zo dňa na deň. Prosím počítajte preto z dobou dodania zhruba 21 dní.

Gravírovanie nám môžete napísať do poznámky, ktorú nájdete pri vypĺňaní Vašich údajov o doručení alebo nám môžete napísať správu na IG či FB. Spolu preberieme dizajn gravírovania a po Vašom schválení sa pustíme do práce.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom Skladom
Výrobný materiál
Verzia náramku
Veľkosť medailónika
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€42,90 €37,06 €42,90 od €37,06
   
Kód tovaru 680/RET2 680/13M3 680/13M4 Zvoľte variant
Značka BossyMommy ručná výroba
Kategória Memory náramky
 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.