Nezabudnite na zľavový kód na 15% zľavu. SEPTEMBER15 zadaj v košíku…
5 hodnotení

Náramok Bohyňa

Náramok na štýl Cartier, krásny, elegantný a štýlový. Vyrábame ho na zákazku podľa obvodu zápästia. Na výrobu používame vysokokvalitnú leštenú antialergickú oceľ, vďaka ktorej môžete náramok nosiť neustále a taktiež znesie aj vodu, pretože je vodeodolný.

Môžete si vybrať podľa svojho želania z troch farebných prevedení: bez prímesi čistý, s prímesou 14k žltého a ružového zlata.

Opracovanie a ochranná povrchová vrstva zaručuje, že náramok nezmení farbu, nezčernie ani nezájde. Vkladané kryštály sú najvyššia rakúska kvalita Cubic Zirkonia a ich uchytenie v náramku je robené technikou, ktorá zaručuje, že zostanú na svojom mieste pevne a bezpečne.

Náramok sme nazvali Bohyňa, ktorá sa ukrýva v každej z nás bez rozdielu. Každá sme jedinečná a krásna a práve týmto náramkom sme chceli vyzdvihnúť ženskú eleganciu, štýl a jedinečnosť.

 

Pri výbere veľkosti Vášho obvodu zápästia si prosím nepridávajte cm navyše, náramok bude obsahovať aj vôľu na pohodlné nosenie. Spôsob uchytenia na ruke je na tzv. "klik". Zapínanie je pevné a nemusíte sa preto obávať, že by Vám spadol z ruky.

Každý jeden šperk vyrábame ručne, na výrobu potrebujeme teda určitý čas. Preto Vás veľmi pekne chceme poprosiť o trpezlivosť, každú jednu objednávku vybavujeme na želanie a venujeme jej čas a pozornosť, aby sme Vám na konci tohto procesu mohli odovzdať Váš vysnívaný šperk. Vyrábame ich z láskou od nás pre Vás, aby Vám mohli robiť radosť každý deň.

Výroba závisí od množstva objednávok a tým, že všetko je naša ručná práca, jednotlivé procesy výroby sa nedajú urobiť na počkanie, ani zo dňa na deň. Prosím počítajte preto z dobou dodania zhruba 18 dní.

 

Farebné prevedenie
Obvod zápästia
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
€29,28
Kategória: Memory náramky
Záruka: doživotná