Značka: handmade produkt

Mini Cuore

€26,90 €26,90 €26,90 €35,90 €35,90 €35,90 €38,90 €38,90 €38,90 od €26,90
Odosielame do 7-10dní Odosielame do 7-10dní Odosielame do 7-10dní Odosielame do 10-18 dní Odosielame do 10-18 dní Odosielame do 10-18 dní Odosielame do 10-18 dní Odosielame do 10-18 dní Odosielame do 10-18 dní Zvoľte variant
Výrobný materiál
Gravirovanie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Srdiečka "Mini Cuore" sú takou našou mini kolekciou srdiečok, ktoré ponúkame s alebo bez možnosti gravírovania. Vyrobili sme ich aj pre Vás milé naše sledovateľky, fanynky a zakazníčky, ktorým sa naše šperky páčia, ale gravírovanie nechcete a len jednoducho máte chuť ozdobiť si svoje zápästie, doplniť módny doplnok alebo obdarovať niekoho, na kom Vám záleží. Pokiaľ si však gravírovanie zvolíte, tak priestor je na malé znaky alebo iniciály.

Každý šperk však môže rozprávať svoj príbeh, aj bez viditeľného gravírovania. Môže to byť prejav lásky, darček pre blízku osobu alebo symbol pre pár, ktorý si daruje srdiečka navzájom.

Našu výrobu sme zdokonalili a vylepšili tak, aby spĺňali najvyššie nároky našich klientov.

Pridali sme špeciálnu povrchovú úpravu, aby šperky boli  vodeodolné, antialergické, nestratili svoju farbu a lesk. Môžete ich preto nosiť neustále.

Každý jeden šperk vyrábame ručne, na výrobu potrebujeme teda určitý čas. Preto Vás veľmi pekne chceme poprosiť o trpezlivosť, každú jednu objednávku vybavujeme na želanie a venujeme jej čas a pozornosť, aby sme Vám na konci tohto procesu mohli odovzdať Váš vysnívaný šperk. Vyrábame ich z láskou od nás pre Vás, aby Vám mohli robiť radosť každý deň.

Veľkosť srdiečka: 12mm

Gravírovanie: je možné si naň nechať vyraziť čokoľvek, čo si želáte, samozrejme, s ohľadom na veľkosť srdiečka. Napíšte nám prosím do poznámky alebo do emailu či správy na IG/FB.

Náramok: červená/čierna šnúrka

V prípade záujmu o rovnaké srdiečko s retiazkou prosím kliknite sem.

 

Kategória: Memory náramky
Záruka: doživotná