• 1 z 5
 

Memory náramok Krúžok

 

Klasika sa jednoducho nezaprie. S náramkom v tvare krúžku nikdy nič nepokazíte a na zápästí bude vypadať elegantne a minimalisticky. Náramok je vhodný na akúkoľvek príležitosť a s vlastným gravírovaním sa stane jedinečný a originálny.

Každý jeden šperk vyrábame ručne, na výrobu potrebujeme teda určitý čas. Preto Vás veľmi pekne chceme poprosiť o trpezlivosť, každú jednu objednávku vybavujeme na želanie a venujeme jej čas a pozornosť, aby sme Vám na konci tohto procesu mohli odovzdať Váš vysnívaný šperk. Vyrábame ich z láskou od nás pre Vás, aby Vám mohli robiť radosť každý deň.

Gravírovanie nám môžete napísať do poznámky, ktorú nájdete pri vypĺňaní Vašich údajov o doručení alebo nám môžete napísať správu na IG či FB. Spolu preberieme dizajn gravírovania a po Vašom schválení sa pustíme do práce.

Výroba závisí od množstva objednávok a tým, že všetko je naša ručná práca, jednotlivé procesy výroby sa nedajú urobiť na počkanie, ani zo dňa na deň. Prosím počítajte preto z dobou dodania zhruba 21 dní.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom
Výrobný materiál
Verzia náramku
Veľkosť medailónika
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€23,22
   
Kód tovaru 677/RET4 677/CHI4 677/RET5 677/CHI5 677/RET6 677/CHI6 Zvoľte variant
Kategória Memory náramky
 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.