Nezabudnite na zľavový kód OKTOBER15 na uplatnenie zľavy 15%.
1 hodnotenie

Memory náramok Srdiečko

Výrobný materiál
Verzia náramku
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: handmade produkt
€23,22
Kategória: Memory náramky
Záruka: doživotná

Po uvedení do ponuky našich personalizovaných náramkov z chirurgickej ocele, na ktoré si môžete dať vygravirovat svoj vlastný návrh, sme dostávali správy, či budeme mat aj náramky s príveskami na šnúrke.

Po určitom čase testovania prichadzame s našou novinkou v podobe srdiečka a krúžku na šnúrke, ktorej farbu si môžete zvoliť podľa Vášho želania.

Srdiečko je ako inak z antialergickej chirurgickej ocele.

Do nich si môžete nechať zvečniť čokoľvek, čo je pre Vás vzácne či hodnotné, čokoľvek čo pre Vás veľa znamená a chceli by ste si uchovať vzácnu spomienku. 

Každý jeden šperk vyrábame ručne, na výrobu potrebujeme teda určitý čas. Preto Vás veľmi pekne chceme poprosiť o trpezlivosť, každú jednu objednávku vybavujeme na želanie a venujeme jej čas a pozornosť, aby sme Vám na konci tohto procesu mohli odovzdať Váš vysnívaný šperk. Vyrábame ich z láskou od nás pre Vás, aby Vám mohli robiť radosť každý deň.

Výroba závisí od množstva objednávok a tým, že všetko je naša ručná práca, jednotlivé procesy výroby sa nedajú urobiť na počkanie, ani zo dňa na deň. Prosím počítajte preto z dobou dodania zhruba 15 dní.

Gravírovanie nám môžete napísať do poznámky, ktorú nájdete pri vypĺňaní Vašich údajov o doručení alebo nám môžete napísať správu na IG či FB. Spolu preberieme dizajn gravírovania a po Vašom schválení sa pustíme do práce.

Ako urobiť odtlačok prsta, rúčky či nôžky.

Ak máte záujem o výrobu prívesku, kde by ste chceli mat odtlačky, prinášame Vám postup ako ich urobiť a poslať nám ich.

Najskôr budete potrebovať pečiatky s atramentom, ktorý je určený na tento účel. Také kúpite napríklad v drogeriach DM. V balení sú dve farby, čierna a šedá.

Vyberte jednu z farieb a poduškou potrite časť, ktorú chcete odtlačkovať. Pripravte si biely papier a priložte (prst, ručičku alebo nožičku). Jemne pritlačíte všetky časti a urobte odtlačok.

Odtlačky robte rovno a ďalej od seba. Vezmite si telefón a fotoaparátom zamerajte odtlacok rovno, tak aby na fotke bol iba jeden a odfoťte z takej blízkosti, ako Vam kamera dovolí zaostriť.

Fotku pošlite buď do správy cez FB, Instagram alebo e-mailom.

Ja si fotku následne upravím a pošlem návrh, ako bude gravírovanie na prívesku vypadať.

V prípade potreby je v procese objednávky aj kolónka POZNÁMKY, kde môžete napísať konkrétne, čo všetko si prajete vygravírovať.