Nezabudnite na zľavový kód na 15% zľavu. SEPTEMBER15 zadaj v košíku…
1 hodnotenie

Kolekcia Lucky

Pôvodne sme vyrobili iba jeden kus tejto krásnej retiazky, ale Vy naše zákazníčky ste nás presvedčili o tom, že pri jednom kuse sme nemohli zostať, pretože pri zverejnení na našom IG sme dorábali ďalšie kúsky, a keďže Váš záujem trvá, rozhodli sme sa, že ešte na nejaký čas ich v ponuke necháme. Chceme však zachovať jedinečnosť, aby tých kúskov nebolo príliš veľa, takže ak sa Vám táto kolekcia páči, neváhajte.

Kolekcia Lucky pozostáva z náramku a retiazky na krk. Môžete si ich objednať samostatne alebo ako set spolu. Ako inak, je vyrobená z chirurgickej ocele a podľa želania si môžete vybrať aj prímesi so 14k žtlým zlatom alebo ružovým zlatom. Šperky sú vodeodolné, čo znamená, že ich môžete nosiť neustále. Oceľ je vynikajúci materiál, ktorý nezachádza, nestráca svoju farbu ani lesk a je veľmi odolná.

Štvorlístky na retiazke sú veľmi jemné a maličké, ktoré sú doplnené mini zirkónikmi a spolu tvoria elegantný a nadčasový kúsok. Minimalizmus sa snažíme zachovať v každom z našich šperkov, preto ani tu nesmie chýbať.

Každý jeden šperk vyrábame ručne, na výrobu potrebujeme teda určitý čas. Preto Vás veľmi pekne chceme poprosiť o trpezlivosť, každú jednu objednávku vybavujeme na želanie a venujeme jej čas a pozornosť, aby sme Vám na konci tohto procesu mohli odovzdať Váš vysnívaný šperk. Vyrábame ich z láskou od nás pre Vás, aby Vám mohli robiť radosť každý deň.

Výroba závisí od množstva objednávok a tým, že všetko je naša ručná práca, jednotlivé procesy výroby sa nedajú urobiť na počkanie, ani zo dňa na deň. Prosím počítajte preto z dobou dodania zhruba 15 dní.

Výrobný materiál
Prevedenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
€25,90 €25,90 €29,90 €25,90 €25,90 €29,90 €25,90 €25,90 €29,90 od €25,90
Kategória: Memory náramky