Často sa nás pýtate

Tu sme pre Vás zhrnuli najčastejšie otázky, ktoré sa pýtate, keď Vás niečo zaujíma. Ak by ste nenašli odpoveď na Vašu otázku tu, potom sa neváhajte na nás obrátiť, sme k dispozícii prakticky stále (online email a správy na IG či FB nonstop).

1. Z akého materiálu sú vyrobené šperky?

Naše šperky sú vyrobené z antialergickej chirurgickej ocele. Tento kov sme zvolili práve pre jeho skvelé vlastnosti, teda oceľ je vhodná na citlivú pokožku ku sklonom k alergiám na kov, aj detskú, pretože je antialergická. Chirurgická oceľ nezachádza, nečernie ani nestráca svoju farbu a lesk. Tu však treba doplniť, že tak, ako o každý šperk, aj o tieto sa treba starať, teda čistiť handričkou na okuliare, aby ste odstránili nečistoty, krém, pot atď. a potom Vám naše šperky budú slúžiť veľmi dlho.

Farebné prevedenie našich šperkov je vo farbe striebro, zlato a niektoré aj ružové zlato. Nie je to IBA ich povrchová úprava, ale farebné prímesy zlata sú priamo vmiešané do oceli takže ani tieto farebné prevedenia Vám časom nezmenia farbu ani sa neošúchajú.

Okrem chirurgickej ocele máme v ponuke aj šperky "Infinity love" a tie sú vyrobené zo striebra.

2. Môžem šperky nosiť aj do vody?

Áno, môžete. Naše šperky prechádzajú vždy pred tým, ako ich ponúkneme na našom eshope, "záťažovými" skúškami :). Teda ich vždy otestujeme na vlastnej koži. Naše šperky nosíme aj my, stále a všade. Obstáli vo vode na Slovensku, ako aj pri mori. :)

3. Aká je čakacia lehota a doba doručenia?

Veľmi často sa nás to pýtate, takže poďme na to.:) Doba výroby a doručenia je približne mesiac. Naše šperky nemáme skladom, každý jeden kus, ktorý na náš eshop zverejníme, pridávame s malou dušičkou či sa bude páčiť a mať úspech u zákazníka. Sme malá firmička, rodinná, presne dva kusy zamestnancov (ja a mamina), ktorí sa starajú o celý chod. Maminu som do toho trošku "donútila", ale nebojte sa, iba trošku. :) Našou víziou nie je ísť na kvantitu, ale na kvalitu. Preto ak sa Vám nejaký z našich šperkov zapáči, musíme ho vyrobiť, a to nejaký čas trvá. Výrobný proces nevieme urýchliť a ani by to nebolo správne, pretože si za kvalitou našich šperkov stojíme. Čas dodania je teda o ručnej výrobe, ale aj množstvom objednávok, ktoré máme.

Ak do nás vložíte dôveru a objednáte si u nás, budete musieť počítať s touto drobnosťou. My sa Vám naopak za Vašu trpezlivosť a pochopenie, odmeníme šperkom podľa želania, ktorý bude jedinečný a vyrobený zo srdca.

4. Čo ak sa mi zo šperkom čosi stane?

Vtedy nám určite dajte vedieť! Napíšte nám email, správu na IG či FB. Povedzte nám, čo Vás trápi a my sa pokúsime dať všetko do poriadku. Ide nám o to, aby ste boli Vy, naši zákazníci spokojní. Ak nie ste, vtedy si zaslúžime vyťahať za uši. Nie sme dokonalé, aj my robíme chyby, a keď sa nejaká stane, určite to rady napravíme alebo sa budeme snažiť ponúknuť nejakú alternatívu.

5. Aká je záruka na šperky?

Na šperky, ktoré vyrábame je záruka doživotná. Na komponenty, ktoré používame, ako napríklad, retiazky, spájacie komponenty, karabínky, šnúrky a všetky tie drobnosti je štandardne 2 roky. Snažíme sa, ale vyberať si kvalitných dodávateľov, ktorí nás dlhodobými spoluprácami presvedčili o svojej spoľahlivosti. No i tam sa môže vyskytnúť občas nejaký "zádrhel". Ale ako sme si vyššie povedali, VŽDY sa nám ozvite.

6. Balíte šperky do darčekových balíčkov?

Túto službu v ponuke máme. Ale nie je bezplatná. Ak si želáte ozdobnú krabičku či podobnú alternatívu, treba nám to povedať, prípadne dokúpiť. V opačnom prípade naše hotové šperky zabalíme štandardne do vrecúška alebo ochrannej fólie, aby sa po ceste ku Vám nepoškodili. Snažíme sa držať ceny šperkov na rozumnej úrovni, teda aby Vás to nezruinovalo a my sme mohli platiť poplatky a uživiť samé seba, preto sme od balenia do krásnych krabičiek upustili a radšej sa zameriavame na to, čo zákazník nájde vo vnútri.

Jediný rozdiel je v balení strieborných "Infinity love" šperkov, tie sú drahšie a preto ich posielame v krabičkách. :)

Veríme, že odpoveďami na Vaše otázky sme Vám pomohli rozhodnúť sa, či šperk vyrobený od nás bude robiť radosť aj Vám či Vašim blízkym.

B8C6EDEA-6659-4FFF-9797-47442E2CF2DD